120 Views

Motoryzacja a mężczyźni

5.00 avg. rating (89% score) - 1 vote

motoryzacja (4)Motoryzacja to dziedzina, którą pasjonują się zwłaszcza mężczyźni. Wielu panów lubi przeglądać magazyny o tematyce samochodowej, nawet jeśli nie planuje zakupu nowego auta. Na czym polega ten fenomen? Dlaczego motoryzacja znajduje tak wielu fanów?

Może chodzi o radość płynącą z prędkości – wielu z nas lubi czuć pęd, a w samochodzie o to odczucie jest najłatwiej. A może zainteresowanie motoryzacją to coś więcej? Może fascynuje zwłaszcza panów dlatego, że stwarza możliwość zapanowania nad skomplikowaną maszyną? Wiedza o silnikach, o akumulatorach, radość płynąca z ubłocenia się podczas warsztatowych napraw – oto doświadczenia, które niemalże czynią mężczyznami, pozwalają poczuć się panami sytuacji.
Nie sposób zapomnieć i o tym, że nowy samochód to nowy powód do rywalizacji w gronie znajomych. Nie chodzi tu tylko o konkurowanie, który pojazd jest sprawniejszy, szybszy, bardziej wyrafinowany pod względem designu, ale zwłaszcza o znajomość obsługi auta. Wygrywają ci, dla których motoryzacja nie ma tajemnic!

About the author:
Has 322 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top