129 Views

Tachodrive

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

tachodrive-5Na rynku dostępne są różne urządzenia do pobierania danych z tachografu, konstruowane przez różne firmy i oferujące określoną funkcjonalność.

Jeśli potrzebujesz tego typu urządzenia, rozważ wypróbowanie uniwersalnego czytnika Tachodrive 4. Dostępny jest w kilku wariantach, które różnią się między sobą obecnością dodatkowych funkcji (takich jak na przykład prowadzenie bazy kierowców i pojazdów). Oprócz tego wszystkie wersje posiadają standardowe funkcje pobierania danych z tachografu i karty kierowcy, a wyposażone są w USB, wyświetlacz i służące do sterowania czytnikiem podświetlane przyciski.

Zaletami stosowania takich urządzeń są m.in. możliwość dokonywania pomiarów bez dodatkowego sprzętu, a także niezależność od serwisu, który za usługi tego typu pobiera opłatę. Zgromadzone dane można skopiować na komputer za pomocą dołączonego z reguły do zestawu okablowania oraz specjalnego oprogramowania, sam czytnik Tachodrive posiada zaś wbudowany system antywirusowy który chroni go przed działaniem potencjalnie szkodliwego oprogramowania.

About the author:
Has 322 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top