358 Views

Pojazdy specjalistyczne

pojazdy-specjalistyczne-2Pojazdy w kolorze moro, to pojazdy wojskowe, specjalistyczny, ciężki sprzęt, samochody odporne na wszelkiego rodzaju trudy, wykorzystywane podczas misji wojskowych. Te pojazdy specjalistyczne produkowane są już przez polskich producentów pojazdów, oferowane są pojazdy na podwoziach bardzo popularnych samochodów, takich jak Volvo, Fiat Dukato czy Mercedes Benz. Wszelkiego rodzaju samochody wojskowe mają najnowocześniejsze wyposażenia, wykonane z antykorozyjnych materiałów, służą w wojsku przez lata, sprawnie wykonują misje. Pojazdy specjalistyczne stosowane w wojsku to pojazdy opancerzone, ratunkowe, gaśnicze, monitorujące granice, posiadające mobilne centra dowodzenia.
Te pojazdy to transport lekki i ciężki, pojazdy saperskie, są wśród nich także samochody terenowe do wykonywania specjalistycznych misji w terenie.
Wszystkie auta wojskowe, są  odporne na warunki atmosferyczne i bojowe, głównie są to samochody opancerzone odporne na różnego rodzaju pociski, które mogą być wystrzelane w ich stronę.

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top