235 Views

Wyjazd na święta

4.00 avg. rating (79% score) - 1 vote

motoryzacja (8)Przed świętami wielu ludzi wybiera się w podróż do rodziny. Jest to czas, kiedy ciężko jest znaleźć sobie jakiś publiczny środek transportu bez wcześniejszej rezerwacji. Zwłaszcza transport autobusowy pozostawia wiele do życzenia; najwyraźniej polska motoryzacja nie jest przygotowana do obciążenia przed świętami.

Trudno jest w sumie znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. Teoretycznie bowiem chyba można się spodziewać, że w takim okresie roku będzie więcej pasażerów, co powinno pociągać za sobą większą ilość kursów. A tymczasem motoryzacja jakby istniała tylko w wymiarze prywatnym i każdy powinien sam sobie poradzić. Tymczasem zwiększona liczba autobusów pociągnęłaby za sobą także większe wpływy do kasy.
W efekcie przed świętami ludzie rezerwują bilety z ogromnym wyprzedzeniem, a jakakolwiek zmiana w podróży pociąga za sobą konsekwencje. Naprawdę motoryzacja publiczna potrzebuje radykalnej zmiany, a może tylko nowego, świeżego spojrzenia na kwestię realizowania potrzeb swoich klientów.

About the author:
Has 322 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top