508 Views

Garaże blaszane

garaze-blaszane-2Własny garaż to marzenie niejednego kierowcy. Chociaż jego budowa może wydawać się czasochłonna i droga to jednak wcale tak nie musi być.
Świetnym, sprawdzonym i niedrogim rozwiązaniem są garaże blaszane. Pierwszym krokiem, aby taki garaż wybudować jest zgłoszenie tego typu budowy w urzędzie – wystarczy jednak samo zgłoszenie, nie będzie potrzebne zezwolenie na budowę. Kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego producenta i złożenie zamówienia. Konkurencja jest bardzo duża warto zatem poświęcić trochę czasu na wybór profesjonalnej firmy oferującej szeroki wybór takich garaży. Możemy wybrać odpowiednią wielkość garażu, sposób wykończenia blachy (niemalowana lub malowana na wybrany kolor), rodzaj dachu (płaskie, jedno lub wielospadowe), rodzaj drzwi (otwierane do góry lub na boki). Trzecim krokiem jest przygotowanie wypoziomowanego płaskiego podłoża, na którym stanie taka konstrukcja. Mogą nią być wylewka betonowa lub odpowiednio rozstawione bloczki betonowe.
Po wykonaniu tych trzech kroków pozostaje nam już tylko czekać na przyjazd firmy, która stawia taki garaż w maksymalnie kilka godzin.

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top