69 Views

Plandeki na samochód

4.00 avg. rating (79% score) - 1 vote

Plandeki na samochod (7)Miłośnicy samochodów dbają o nie jak o własne dzieci. Najlepiej żeby nasze auto miało garaż i najlepiej ocieplany na zimę. Jeśli nie mamy garażu i nie zapowiada się, że wkrótce tak się stanie, to najlepszym wyjściem jest pokrowiec lub plandeka na samochód.
To bardzo dobre wyjście nie gorsze od garażu. Taka plandeka jest tańsza od garażu a można ja wszędzie zabrać, bo jest lekka, szczególnie ta w letnim wykonaniu.
Plandeki na samochód różnią się nie tylko grubością, ale również kształtem i wielkością. Nie należy zakładać zbyty dużych plandek, ponieważ silny wiatr może z niej zrobić balon i zerwać. Pokrowiec na samochód powinien być dopasowany, wtedy łatwiej jest go założyć.
Na rynku jest duży wybór od cienkich aż po grube. Grube mają tę zaletę, że dobrze chroni karoserię i szyby przed gradem. Nawet takim do 12 mm. Następną zaletą jest to, że zamki i wycieraczki są na tyle dobrze zabezpieczone, że nie trzeba używać odmrażacza, a szyby nie są narażone na skrobanie, a przez to czasem na zarysowanie.

About the author:
Has 322 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top