4 Views

Laweta Legnica i wulkanizacja 24h

5.00 avg. rating (89% score) - 1 vote

1
Autoholowanie

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim holowaniem pojazdów z pomocą lawety lub holownika. Posiadamy wyspecjalizowaną flotę ów pojazdów, która sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom zleconym przez klienta. Odstawimy Twój pojazd bezpiecznie na wyznaczone miejsce.
2
Czynne 24h

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego z naszych usług można korzystać przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Teraz niestraszna jest już dla państwa awaria auta nocą czy w niepracujące święto, wyciągniemy państwa z każdej opresji!
3
Szybki dojazd

Z Legnicą jesteśmy za pan brat! Obawiają się państwo, że nie trafimy w miejsce awarii samochodu? Postarają się państwo wytłumaczyć nam jak najdokładniej trasę? Proszę się o nic nie martwić! Nasi pracownicy znają Legnicę lepiej niż własną kieszeń i dotrą na miejsce wezwania jak najkrótszą drogą.
4
Korzystne ceny

Nasza firma charakteryzuje się także indywidualnym podejściem do klienta i dostosowaniem ceny do rodzaju usługi. Nasza tania laweta umożliwi państwu odebranie swoich pojazdów z kolizji drogowych i odstawienie w wyznaczonym miejscu gdy nie będą one w stanie umożliwiającym bezpieczną jazdę.
Doświadczenie

Nasza firma działa z powodzeniem na terenie Legnicy już od kilku dobrych lat. W tym czasie realizowaliśmy wiele zleceń dla państwa, dzięki którym nabyliśmy duże doświadczeniem. Wykonywaliśmy setki, a nawet tysiące holowań, za każdym razem będąc nagradzanym zadowoleniem klienta. Nasze doświadczenie to państwa spokój.
Nasze usługi

Autoholowanie
Odbiór pojazdów z kolizji
Transport pojazdów
Dowóz paliwa
Drobne naprawy
Dostępność przez 24h
Uruchamianie pojazdu z pomocą kabli
Dowóz części zapasowych
Wyciąganie pojazdów np. z rowów
Holowanie maszyn
Wyjazdy po auta za granicę
Tania laweta

About the author:
Has 322 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top