76 Views

Kurs prawa jazdy Lublin

4.00 avg. rating (79% score) - 1 vote

Kurs prawa jazdy Lublin (7)Mieszkam na wsi, a PKS który tu jeździ, to jakaś porażka. Dojazd do Lublina był tylko trzy razy dziennie. Prośby o zwiększenie częstotliwości kursów nie poskutkowały. Nie miałam wyjścia. Musiałam zdecydować się na kurs. Znalazłam w necie, kurs prawa jazdy Lublin. Najbardziej przerażały mnie dojazdy do Lublina i powroty, z powodu tych nieszczęsnych kursów. Udało mi się porozumieć z instruktorem w celu ustawienia godzin do jazdy samochodem.
Męczyłam się kilka miesięcy dojeżdżając na kurs, ale wybrałam okres letni, więc jeszcze nie było najgorzej. Postanowiłam, że zaraz po otrzymaniu prawa jazdy kupię samochód.
Pochwaliłam się rodzicom, a że mój ojciec to pesymista, był przerażony na myśl, że ja mogę samodzielnie jeździć. Cały czas mnie zniechęcał. Im częściej to robił, tym bardziej chciałam być wreszcie samodzielna. Nadszedł dzień egzaminu. Nie byłam pewna siebie po tym gadaniu ojca, ale pomyślałam, że nie mogę żyć pod dyktando innych. Udało się za pierwszym razem. Cieszyłam się jak dziecko.

About the author:
Has 322 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top