4 Views

Jakie opony wybrać dziadkowi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dziadziuś ma już swoje lata no i poprosił mnie o zajęcie się jego motocyklem, bo sam ma tylko tyle mocy i entuzjazmu żeby wsiąść i jechać, ale już nie profilaktyzować. W serwisie okazało się, że przez palenie gumy minionego sezonu, opony nadają się tylko do wywalenia.

No i teraz problem: opony dębica, a może opony pirelli, czy też opony dunlop- które wybrać? Niektóre gwarantują lepsze trzymanie w zakrętach, inne lepiej dociskają do jezdni przy przyspieszaniu, jeszcze inne lepiej wytrzymują złe traktowanie. Które wybrać dla dziadka?

W końcu nie będę się go pytał, bo tak to sam sobie mógł wszystko realizować, a nie o to chodziło. Chciał żebym go wyręczył i moim zdaniemwytypował.

W myślach przewertowałem metody jazdy mojego dziadka i wyszło z tego, że najwięcej czasu spędza na paleniu gumy przed blokiem i wykonywaniu efektownych wheelie 🙂 Dlatego też kupiłem mu odpowiednie opony do takiej rozrywki. I jak myślicie, zakup był udany? Niełatwo powiedzieć, bo w tym roku dziadek nie wsiadł ani razu na motocykl…

About the author:
Has 422 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top