206 Views

Budowa myjni bezdotykowych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Budowa myjni bezdotykowych (5)Działka pod myjnię
Żeby wybrać teren pod przyszłą inwestycję musimy się skupić na kilku czynnikach, z których najważniejsze to:

1. LOKALIZACJA. Działka powinna znajdować się przy dużych skupiskach ludności i ruchliwych trasach. Uwaga! Nie jest to warunek konieczny, jakiego wymaga budowa myjni bezdotykowych. Istnieje wiele takich stanowisk we wsiach lub miasteczkach i z powodzeniem sobie radzą. Czasem ich dochody przewyższają miejskie (głównie ze względu na znikomą konkurencję)
2. MEDIA. Dostęp do mediów, możliwość ich przyłączenia i odległość w jakiej znajdują się od działki będzie miała znaczący wpływ na koszty budowy myjni. Tu się sprawdza zasada „im bliżej, tym lepiej”.
3. POWIERZCHNIA. Minimalne wymiary na postawienie myjni bezdotykowej to ok. 300 m2, w tym 50 – 70 m2 na samą powierzchnię operacyjną myjni, obejmującą dwa stanowiska robocze.
4. OTOCZENIE. Świetnie pod kątem przyszłych zysków byłoby, gdyby na działce lub w jej sąsiedztwie prosperował jakiś sklep, stacja paliw, warsztat lub stacja kontroli pojazdów. Generuje to ruch pojazdów.
Ważne jest także, by w tym otoczeniu się wyróżniać. Trzeba być widocznym, choć z pomocą odpowiednich narzędzi reklamowych nie będzie to takie trudne.

About the author:
Has 322 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top